17/07
1-8-11-21-24-45
14/07
1-5-7-16-29+11
15/07
1-2-14-18-36-38
Organizasyon Hizmetleri

Dorat Çiftliği

Organizasyon Hizmetleri

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
(0,0) 0 Yorum
İzmit Cad.No:78 (sivil savunma yanı)
Yanıkköy / Sapanca / Sakarya
Tel   : (264)592-2181
Dorat Çiftliği

Dorat Çiftliği, Sapanca Yanıkköy'de yeşillikler içinde bir alana kurulmuş, bahçesine ilk adımınızı attığınız andan itibaren insana huzur duygusu yaşatan bir mekan.

Bahçesinde yer alan padok ve parkurlarında her seviye için at binme imkanı sunan çiftlikte, daha önce bu konuda tecrübesi olmayan ama at binmeyi öğrenmek isteyenler için de binicilik dersleri veriliyor.

Adına aldanıp buraya sadece at çiftliği gözüyle bakmak da yanlış olur. Çünkü Dorat Çiftliği'nde atların yanısıra ördekler, tavşanlar, kuzular, tavuklar ve köpekler gibi evcil hayvanlar da size ve çocuklarınıza kendilerini sevdirmek için adeta kur yapıyorlar.

Etrafı çitlerle çevrili olan geniş bahçede gönül rahatlığıyla çocuklarınızı serbest bırakıp Dorat Çiftliği'nde yer alan restoranın mutfağındaki lezzetleri tadabilirsiniz. Siz yemeğinizi yerken çocuklarınız tecrübeli bir ekip yardımıyla at binebilir ve diğer evcil hayvanları tanıyabilir. Sabah kahvaltısı amacıyla gidip akşam yemeğinizi de yiyebileceğiniz kadar aktivitiyle dolu ama bir o kadar da dinlendirici bir mekan olduğunu söylersek yanlış olmaz Dorat Çiftliği için.

Çiftlik, kongreden bayi toplantısı ve organizasyonları, düğün, nişan gibi özel
davetlerinizden yıldönümü kutlamalarına kadar bütün organizasyonlarınızı düzenleme konusunda da iddialı. Özellikle 'çiftlikte düğün' fikri için en iyi adaylardan biri diyebiliriz. Üstelik organizasyonlarınızın her aşamasını da sizin için planlayıp, uyguluyorlar.

Organizasyon Hizmetleri Kategosindeki Firmalardan Bazıları

Yorum yaz

YORUM SİSTEMİ VE SİTE GENELİNDE YENİLEME YAPILMAKTADIR.BU SEBEPLE BU GÜNE KADAR YAPILAN OLUMLU VEYA OLUMSUZ YORUMLARIN TAMAMI BİR SEFERLİK SİLİNMİŞTİR. SAPANCA.COM.TR YENİLENEN YÜZÜ İLE OLUMLU/OLUMSUZ TÜM YORUMLARINIZI YAYINLAMAYA, MİSAFİRLERİMİZE REHBER OLMAYA DEVAM EDECEK.

Yorum
Otel Odanızı Hemen Alabilirsiniz
Reklam
Sapanca Haritası
Sapanca için en yakın tren saatleri
Sapanca - Haydarpaşa Haydarpaşa - Sapanca
Kalkış Varış
19:18 21:33
21:37 23:49
Kalkış Varış
19:45 22:03
21:30 23:43
Anketler
Bence Sapanca'nın en önemli sorunu
 
1-
Altyapı
2-
Ulaşım
3-
İçme Suyu
4-
İşsizlik
5-
Sosyal Yaşam
 
Son Yorumlar
Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
bence super otesı ılgı alaka harıkaydı sabah ve oglen yemegıne gıttık aılecek ozellıkle aslı hanım vardı bızle cok ılgılendı sagolsun cok ıyı ve cana ... (Devamı)
23 Şubat 2012, Perşembe

Sapanca Otobüscüler Kooperatifi
bu arabalar derbente kadar gitmesinin mümkünü yokmu cumartes, günleri sabah 7 18 araç olmayınca çok kalabalık oluyor çok yavaş gid,yor (Devamı)
22 Şubat 2012, Çarşamba

Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
13 yıldır sapancad evım var. golevı de en sevdıgım meknadır. dedeman zamnından berı her gıttıgımde (yazın her hafta kısın 2 haftada bır ) cumartesı aksam ... (Devamı)
20 Şubat 2012, Pazartesi

Ada-Tıp Hastanesi'nde yaşanan bir ayıp
tahsin kodalak gibi doktor olmayan insanların hastalara canım cicim laflarıyla yaklaşması kolay tabii. çünkü hiçbir sorumluluğu ve tıbbi misyonu yok.uzaktan an ... (Devamı)
11 Şubat 2012, Cumartesi

Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
Sadece bir müşterisi olarak, mekanı eleştirirken bu kadar kaba ve özensiz olabilen insanların sırf para verdikleri için talep ettikleri hizmeti haketmediklerini d ... (Devamı)
11 Şubat 2012, Cumartesi
Haber bültenine kayıt olun!

© Arpcell 2008-2019, Tüm hakları saklıdır. Hukuki Şartlar / Gizlilik