17/07
1-8-11-21-24-45
14/07
1-5-7-16-29+11
15/07
1-2-14-18-36-38

22 Nisan 2010, Perşembe
İşte Sapanca Hızlı Tren Projesi !

İşte Sapanca Hızlı Tren Projesi !

Güncelleme: 23 Mayıs 2010, Pazar

Özellikle Sapanca halkı tarafından merak konusu olan hızlı tren güzergahı sonunda netlik kazandı.

Son günlerde sürekli gündemde olmasına rağmen hakkındaki muamma devam eden hzlı trenin Sapanca'daki güzergahını açıklıyoruz. Aşağıdaki resimlerde de görüldüğü gibi hızlı trenin Sapanca merkezden geçeceği konusu netlik kazanmış olmasına rağmen, trenin Sapanca'da durup durmayacağı konusu henüz kesinlik kazanmış değil.

Hızlı tren Adapazarı ve İzmitin tam ortasında yer alan ve bölgedeki en yüksek turizm potansiyeline sahip Sapanca'da durması gerektiği kamuoyunda kabul görürken Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu'nun hızlı tren durakları arasına Sapancanın'da eklenmesi için yoğun çaba sarfettiği öğrenildi.

Hızlı tren güzergahının Sapanca'da etkilediği alanlar turuncu çizgiler ile gösterilmiştir.Resimleri büyütmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.


Sapanca Hızlı Tren Güzergah Genel
Sapanca Hızlı Tren Güzergah Genel
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 2
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 2
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 3
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 3
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 4
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 4
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 5
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 5
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 6
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 6
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 7
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 7
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 8
Sapanca Hızlı Tren Güzergah 8

Kaynak: Sapanca.com.tr

Yorum yaz

Yorum
 
toygar kafakapar
hızlı tren için güzergah linkleri çalışmıyor. neden acaba?
21 Aralık 2011, Çarşamba
 
serkan kılıç
TOKİ içerisine yapımına başlanıp sonradan durdurulan çocuklar için oyun alanın sonuçlanmamasının sebebini öğrenmek istiyorum saygılarımla
04 Ekim 2011, Salı
 
yılmaz yavuz
ben kestanelikden yılmaz yavuz hızlı trenin sapancada durması dünyanın sapanca için en büyük reklamı olur olurda bizm kesyaneligin durumu hakkında yetgililer neden detaylı bilgi vermezler onu anlamıyoruzherkesi bu kadar düşünce mahkümü etmeye.kimsenin ama hiç kimsenin hakkı.yokdur ben sapancalıyım dogma büyüme bu hep öle kalacak böle biline herkesden daha çok sapancalıyım saygılar.
03 Eylül 2011, Cumartesi
 
sapancalı sapancalı
Sapancaya hiçbirşey kazandırmayacak diyenler size söylüyorum. Bu trenin sapancada durması demek daha fazla turist daha fazla iş imkanı demek,para vermeden reklam yapıp insanları sapancaya çekmek demek ha bunlar bir fayda değilse evet haklısınız o zaman sapancaya hiçbir faydası yok!
14 Ocak 2011, Cuma
 
suat arıkan
sayın yetkililerden gelişecek olan hızlı tren yol güzergahındaki istimlaklar vede durak açısından sapanca halkınının acele olarak müspet bir şekilde bilgilendirilmesi önemle rica olunur bu konu vicdani bir meseledir siyasi bir arenaya da dönüştürülmesin SAPANCALI SAHİPSİZ DEĞİLDİR.........
06 Ocak 2011, Perşembe
 
sapanca sapanca
İnsanları evlerinden barklarından soğuttular evimize bişey yapamaz hale geldik en kısa zamanda sonuçlansın artık...
09 Kasım 2010, Salı
 
dinçer nevruz
Hala net bir sey yok,ben yanık ta oturuyorum,otoban ile göl arasından mı geçecek yoksa üst kısımdanmı belli değil...Ayrıca sapanca da durak olması kent gelişimi açısından çok yararlı olurdu diye düşünüyorum...
27 Eylül 2010, Pazartesi
 
tarık kopar
bızdekı sakarya mılletvekıllerı bırhalt yıyemezler.ızmıt varken havamızı alırız sadece.keşke sapanca ızmıte baglansa.ıkı derede kaldık.guzelım sapancaya yazık.ıbrahım uslunun samımıyetıne kesınlıkle ınanıyorum ama tekbasına olmazzz.
30 Ağustos 2010, Pazartesi
 
efkan özel
inönü köseköy hattı 2013 te bitecekmiş ama istimlaklardan halen bir haber yok bu hükümet gider bu hatta kaderine bırakılır hükümet seçime güvence olsun diye hattı bitittirmiyor belediyede buna çanak tutuyor herkeze geçmiş olsun
06 Ağustos 2010, Cuma
 
sapancalı spc
ne olucaksa olsun yetkililer den bir açıklama bekliyoruz...
26 Temmuz 2010, Pazartesi
 
mehmet sarman
hızlı tren sapancada durmayacak. insanları bu şekilde kandıracaklar ama tren sapancada değil köseköyde duracak. kartepe belediye başkanı siyasi olarak çok güçlü bir isim ve hızlı tren istasyonunu sapancaya kaptırmayacaktır. olan sapancama olacak. sapancanın ortasından 3 metre yüksekliğinde iki duvarla hızlı tren geçecek. adeta berlin duvarı gibi sapancayı bölecek. sesi de cabası.
18 Temmuz 2010, Pazar
 
efkan özel
hızlı tren sapancada duracak onu anladık 3 aydır aynı şeyler gevelenip duruluyor. fakat istimlak nezaman olacak insanlar huzursuz. ne evimizi satabiliyoruz nede evimize bakım yaptırabiliyoruz istimlak çalışmaları konusunda bir bilginin verilme zamanı geldi geçiyor bile. istimlak edilmeyecekse lütfen açıklansın herkezde düzenine baksın
17 Temmuz 2010, Cumartesi
 
Yıldıray AKTAŞ
Sayın Sapancalı kardeşlerimiz.yol medeniyet demektir. hızlı tiren istasyonunun sapancada olması sapancada yaşıyan vatandaşlarımız için büyük bir niğmettir..aksini düşünenler bıraksınlar bu örümcek kafalılığı.. belediye başkanımız syn. İbrahim USLU'YU bu konudaki çabalarından dolayı takdir ediyoruz..
09 Haziran 2010, Çarşamba
 
şeref nalbantoğlu
sayın sapancalılar tren projesini çoğu vatandaş destekliyor bu projenin yeşil sapancaya hiç birşey kazandırmıyacak aksine her gün birşeyler alıp götürecek merkezden geçmesi hiç iyi olmayacak yetkililer biraz duyarlı olum vatandaşla bir olup sesimizi duyurabiliriz
29 Mayıs 2010, Cumartesi
Reklam
Sapanca Haritası
Sapanca için en yakın tren saatleri
Sapanca - Haydarpaşa Haydarpaşa - Sapanca
Kalkış Varış
15:56 18:16
17:02 19:23
Kalkış Varış
15:10 17:31
16:30 19:04
Anketler
Bence Sapanca'nın en önemli sorunu
 
1-
Altyapı
2-
Ulaşım
3-
İçme Suyu
4-
İşsizlik
5-
Sosyal Yaşam
 
Son Yorumlar
Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
bence super otesı ılgı alaka harıkaydı sabah ve oglen yemegıne gıttık aılecek ozellıkle aslı hanım vardı bızle cok ılgılendı sagolsun cok ıyı ve cana ... (Devamı)
23 Şubat 2012, Perşembe

Sapanca Otobüscüler Kooperatifi
bu arabalar derbente kadar gitmesinin mümkünü yokmu cumartes, günleri sabah 7 18 araç olmayınca çok kalabalık oluyor çok yavaş gid,yor (Devamı)
22 Şubat 2012, Çarşamba

Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
13 yıldır sapancad evım var. golevı de en sevdıgım meknadır. dedeman zamnından berı her gıttıgımde (yazın her hafta kısın 2 haftada bır ) cumartesı aksam ... (Devamı)
20 Şubat 2012, Pazartesi

Ada-Tıp Hastanesi'nde yaşanan bir ayıp
tahsin kodalak gibi doktor olmayan insanların hastalara canım cicim laflarıyla yaklaşması kolay tabii. çünkü hiçbir sorumluluğu ve tıbbi misyonu yok.uzaktan an ... (Devamı)
11 Şubat 2012, Cumartesi

Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
Sadece bir müşterisi olarak, mekanı eleştirirken bu kadar kaba ve özensiz olabilen insanların sırf para verdikleri için talep ettikleri hizmeti haketmediklerini d ... (Devamı)
11 Şubat 2012, Cumartesi
Haber bültenine kayıt olun!

© Arpcell 2008-2020, Tüm hakları saklıdır. Hukuki Şartlar / Gizlilik