17/07
1-8-11-21-24-45
14/07
1-5-7-16-29+11
15/07
1-2-14-18-36-38

28 Mart 2011, Pazartesi
Murat Albaş SASİAD'ı ziyaret Etti

Murat Albaş SASİAD'ı ziyaret Etti

Güncelleme: 28 Mart 2011, Pazartesi

CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Murat Albaş’ın ziyaretinde konuşan SASİAD Başkan Vekili Aydın Bahar, Sakaryalı bakan istediklerini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olan Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) eski üyesi Murat Albaş, SASİAD’ı ziyaret etti. Ziyarette SASİAD Başkan Vekili Aydın Bahar, Genel Sekreter Gürkan Kılıç ile Başkan Yardımcıları Bülent Esmer ve Bedirhan Erdoğan ile görüşen Albaş, projeleri hakkında da bilgi verdi. Milletvekili seçilmesi durumunda ilk olarak CHP’ye yakışan bir plaza yapmayı hedeflediğini dile getiren Albaş, burada partinin duayenlerine yönelik Danışma Meclisi kuracağını söyledi. Parti gençlerine yönelik Siyaset Okulu açmayı da hedeflerinin arasına koyduğunu dile getiren Murat Albaş, “Partimize yakışır vizyonu geniş bir plazayı milletvekili olduğum taktirde bu ile kazandıracağım” dedi.

İmzadan sakınmayan ve asla protokol milletvekili olmayacağını dile getiren Albaş, “Herkes bilmelidir ki, eğer milletvekili seçilirsem sanayicinin, işadamının, esnafın ve tüccarın herhangi bir sorunu bana geldiğinde çözülecektir. İmzadan korkmayan bir milletvekili olmak istiyorum. Ben bu ilin Cevat Ayhan’ı, ben bu ilin Ünal Ozanı olmak istiyorum. Ve kesinlikle protokol milletvekili olmayacağım. Ben Sefa Sirmen’i taktir eden bir insanım. Hizmetlerini bilen, vizyonunu benimsemiş bir insanım. Bende Sakarya için, ilimize en iyi hizmeti getirmek için var gücümle çalışacağım” dedi.

Ziyaretten dolayı son derece mutlu olduğunu dile getiren SASİAD Başkan Vekili Aydın Bahar ise, Sakarya’ya mutlaka bir bakan kazandırılması gerektiğinin altını çizdi. Bahar, “Sakarya yıllardır bakansız kalmıştır. Önümüzdeki seçim bu açıdan bir şanstır. Sakaryalılar bunun eksiğini yıllardır yaşamıştır. Cevat Ayhan ve Ersin Taranoğlu’nun bakan olduğu yılları unutmamışlardır. Bu çerçevede Sakarya Sanayici ve İşadamı olarak Sakaryalı bir bakan istiyoruz. Sizden de bu konuda söz bekliyoruz” dedi. Murat Albaş ise milletvekili seçilmesi durumunda Sakaryalı bir bakanın olması için elinden geleni yapacağı sözünü verdi.

Kaynak: Sapanca.com.tr

Etiketler:  Sapanca,Murat albaş,

Yorum yaz

Yorum
Reklam
Sapanca Haritası
Sapanca için en yakın tren saatleri
Sapanca - Haydarpaşa Haydarpaşa - Sapanca
Kalkış Varış
19:18 21:33
21:37 23:49
Kalkış Varış
19:45 22:03
21:30 23:43
Anketler
Bence Sapanca'nın en önemli sorunu
 
1-
Altyapı
2-
Ulaşım
3-
İçme Suyu
4-
İşsizlik
5-
Sosyal Yaşam
 
Son Yorumlar
Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
bence super otesı ılgı alaka harıkaydı sabah ve oglen yemegıne gıttık aılecek ozellıkle aslı hanım vardı bızle cok ılgılendı sagolsun cok ıyı ve cana ... (Devamı)
23 Şubat 2012, Perşembe

Sapanca Otobüscüler Kooperatifi
bu arabalar derbente kadar gitmesinin mümkünü yokmu cumartes, günleri sabah 7 18 araç olmayınca çok kalabalık oluyor çok yavaş gid,yor (Devamı)
22 Şubat 2012, Çarşamba

Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
13 yıldır sapancad evım var. golevı de en sevdıgım meknadır. dedeman zamnından berı her gıttıgımde (yazın her hafta kısın 2 haftada bır ) cumartesı aksam ... (Devamı)
20 Şubat 2012, Pazartesi

Ada-Tıp Hastanesi'nde yaşanan bir ayıp
tahsin kodalak gibi doktor olmayan insanların hastalara canım cicim laflarıyla yaklaşması kolay tabii. çünkü hiçbir sorumluluğu ve tıbbi misyonu yok.uzaktan an ... (Devamı)
11 Şubat 2012, Cumartesi

Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
Sadece bir müşterisi olarak, mekanı eleştirirken bu kadar kaba ve özensiz olabilen insanların sırf para verdikleri için talep ettikleri hizmeti haketmediklerini d ... (Devamı)
11 Şubat 2012, Cumartesi
Haber bültenine kayıt olun!

© Arpcell 2008-2019, Tüm hakları saklıdır. Hukuki Şartlar / Gizlilik