17/07
1-8-11-21-24-45
14/07
1-5-7-16-29+11
15/07
1-2-14-18-36-38

Rss Kaynakları
Sapanca , Sakarya haberleri anında, bilgisayarınızda!

Sapanca.com.tr’nin RSS servisi ile Sapanca’ya ait tüm etkinlikleri, haberleri, fotoğrafları,Sapanca tutkunlarının paylaştığı tüm haber ve yazıları, en son yüklenen fotoğrafları, yarışma ve armağanları bilgisayarınızdan anında takip edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken uygun RSS okuyucusunu yükledikten sonra, takip etmek istediğiniz içerikleri belirlemek ve RSS okuyucunuza eklemek.

Nasıl Kullanılır?

Bunun için bilgisayarınızda bir RSS okuyucu programı olmalıdır. Bu program bilgisayarınızda yoksa kullandığınız işletim sisteminizde çalışacak RSS okuyucu programlarından birini aşağıdaki listeden seçip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Soldaki haber listesinden ilginizi çeken bölümleri RSS okuyucu programınıza kaydetmelisiniz. Örneğin,Sapanca haberleriyle ilgileniyorsanız "Sapanca Haberleri" karşısındaki adresi haberler listesinden alıp bilgisayarınızdaki okuyucu programına eklemelisiniz.

RSS Programları

RssReader
http://www.rssreader.com/

Feedreader
http://www.feedreader.com/

RSS Bandit
http://www.rssbandit.org/

Uyarı!

İndireceğiniz programların bulunduğu sitelerin sapanca.com.tr ile dolaylı veya dolaysız hiçbir ilişkisi yoktur. Dolayısı ile indirilen program ile ilgili olarak sapanca.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

RSS Kullanım Şartları

RSS hizmeti sapanca.com.tr haber portalında yer alan haber başlıklarının, sapanca.com.tr okurlarının kullanımı amacıyla XML formatında hazırlanmıştır. sapanca.com.tr RSS hizmetinde dilediğinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

Sapanca.com.tr RSS hizmeti bireylerin kişisel ve ticari olmayan amaçlarla kullanımı amacıyla verilmektedir. RSS içeriğinden faydalanarak reklam, üyelik ve benzeri ticari gelirlerin elde edilmesi yasaktır.

Haber başlıkları sadece sapanca.com.tr tarafından verilen formatta yayınlanabilir, başlıklarda, içerikte ve haber linklerinde kısaltma ve değişiklik yapılamaz.

RSS hizmeti sadece haber linklerinin aktif olması ve doğrudan ilgili sapanca.com.tr sayfasına ulaşması şartıyla kullanılabilir.

Sapanca.com.tr, RSS içeriğinin, bu içerikle birlikte kullanılacak sapanca.com.tr logolarının bütün haklarını saklı tutmaktadır. sapanca.com.tr sayfalarına logo kullanılarak link verilmesi durumunda sapanca.com.tr tarafından kullanılan orijinal logoların kullanılması gerekmektedir.

Sapanca.com.tr, gerekli gördüğü hallerde RSS içeriğini sonlandırma, herhangi bir şahıs ya da siteden bu içeriği kullanmayı durdurma talebinde bulunma hakkına sahiptir.

Sapanca.com.tr, RSS hizmeti kullanılarak, herhangi bir şahıs ya da web sitesinin kullanıcılarına verdiği hizmetler konusunda sorumlu tutulamaz.

Yukarıda belirtilen amaçlar dışında kullanım talepleri için lütfen sapanca.com.tr Operasyon Ekibi ile iletişim kurunuz.


Reklam
Sapanca Haritası
Sapanca için en yakın tren saatleri
Sapanca - Haydarpaşa Haydarpaşa - Sapanca
Kalkış Varış
19:18 21:33
21:37 23:49
Kalkış Varış
19:45 22:03
21:30 23:43
Anketler
Bence Sapanca'nın en önemli sorunu
 
1-
Altyapı
2-
Ulaşım
3-
İçme Suyu
4-
İşsizlik
5-
Sosyal Yaşam
 
Son Yorumlar
Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
bence super otesı ılgı alaka harıkaydı sabah ve oglen yemegıne gıttık aılecek ozellıkle aslı hanım vardı bızle cok ılgılendı sagolsun cok ıyı ve cana ... (Devamı)
23 Şubat 2012, Perşembe

Sapanca Otobüscüler Kooperatifi
bu arabalar derbente kadar gitmesinin mümkünü yokmu cumartes, günleri sabah 7 18 araç olmayınca çok kalabalık oluyor çok yavaş gid,yor (Devamı)
22 Şubat 2012, Çarşamba

Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
13 yıldır sapancad evım var. golevı de en sevdıgım meknadır. dedeman zamnından berı her gıttıgımde (yazın her hafta kısın 2 haftada bır ) cumartesı aksam ... (Devamı)
20 Şubat 2012, Pazartesi

Ada-Tıp Hastanesi'nde yaşanan bir ayıp
tahsin kodalak gibi doktor olmayan insanların hastalara canım cicim laflarıyla yaklaşması kolay tabii. çünkü hiçbir sorumluluğu ve tıbbi misyonu yok.uzaktan an ... (Devamı)
11 Şubat 2012, Cumartesi

Sapanca Gölevi Restaurant Cafe
Sadece bir müşterisi olarak, mekanı eleştirirken bu kadar kaba ve özensiz olabilen insanların sırf para verdikleri için talep ettikleri hizmeti haketmediklerini d ... (Devamı)
11 Şubat 2012, Cumartesi
Haber bültenine kayıt olun!

© Arpcell 2008-2020, Tüm hakları saklıdır. Hukuki Şartlar / Gizlilik